Drahobejlova 6/2215,

190 00 Praha 9

+420 266 313 975
sdp-cr@sdp-cr.cz

Aktuality

Kinobus DPP vyjíždí do patnácté sezóny, letos nabídne rekordních 20 filmů

Rekordních 20 filmů v 11 lokalitách v Praze letos nabídne Kinobus Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP). V pondělí 27. června odstartuje v Čakovicích svoji 15. sezónu a promítat bude až do 8. září 2022.

Zobrazit více ...
Dopravní podnik města Jihlavy zve na Den otevřené stavby

Dopravní podnik města Jihlavy zve v neděli 26. června na prohlídku stavby trolejového vedení na Bedřichov. Zájemce odveze z náměstí na stavbu parciální trolejbus.

Zobrazit více ...
Tišší a zatravněná tramvajová trať pro Porubany. DPO zmodernizuje koleje i zastávky na ul. Opavská

V Porubě vznikne nejdelší úsek nejmodernější tratě v Ostravě. Celkem 1 626 metrů tramvajové tratě v úseku mezi křižovatkami s ul. 17. listopadu a ul. Martinovskou projde změnou konstrukce z klasického kolejového roštu na systém pevné jízdní dráhy.

Zobrazit více ...
Akce Jaro bez dluhů s DPMB využilo 220 lidí, dopravnímu podniku splatili téměř 650 tisíc korun

Celkem 220 lidí využilo akce Dopravního podniku města Brna Jaro bez dluhů a splatilo své neuhrazené pokuty. Dopravce kampaň zacílil na ty, kteří nemohli využít celostátního Milostivého léta.

Zobrazit více ...
Karlovarský dopravní podnik hledí do budoucnosti, na linkách testuje první elektrobus

Konec spalovacích motorů v celé Evropě se sice pomalu, ale nezadržitelně blíží. Dopravci i přepravci tak musejí začít hledat cesty, jak obměnit vozový park a plánovat postupný přechod například na elektromobily.

Zobrazit více ...
Brněnská vozovna v Komíně oslavila 25 let. Navštívilo ji více než pět tisíc lidí

Den otevřených dveří v nejmladší vozovně Dopravního podniku města Brna navštívilo přes pět tisíc lidí. Mezi nimi nechyběly hlavně rodiny s dětmi.

Zobrazit více ...
Pražské městské autobusové linky č. 112, 136 a 150 se do budoucna změní na trolejbusové, jejich elektrifikaci dnes schválila Rada hl. m. Prahy

Na dalších třech městských linkách v pravobřežní části města Dopravní podnik hl. m. Prahy nahradí dieselové autobusy bateriovými trolejbusy.

Zobrazit více ...
Dopravní podniky mají nedostatek řidičů, po celé republice jich chybí pět set

Provozovatele městské hromadné dopravy, podobně jako další dopravce, trápí nedostatek řidičů. Podle statistik Sdružení dopravních podniků ČR chybí aktuálně dopravním podnikům v součtu na pět set řidičů.

Zobrazit více ...
MHD byla, je, jaká ale bude? Konferenci Dopravního podniku města České Budějovice sledujte v úterý online

Budoucnost MHD i vlivy, které na ni v posledních letech citelně doléhají, budou tématy odborné konference českobudějovického dopravního podniku.

Zobrazit více ...

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...