Drahobejlova 6/2215,

190 00 Praha 9

+420 266 313 975
sdp-cr@sdp-cr.cz

Upřímně PODĚKOVAT zdravotníkům, povzbudit je a motivovat do další dní náročné práce, to byl smysl setkání zástupců zaměstnanců Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou (DPMLJ) se zdravotníky Krajské nemocnice v Liberci.

Dopraváci sebou přinesli dárky pořízené za výtěžek sbírky, kterou inicioval jeden řidičů a strhnul sebou kolegy, kteří mají srdce na pravém místě.

Za pět dní mezi sebou zaměstnanci vybrali přes 10 000,- Kč. Za společné peníze naplnili 100 dárkových balíčku, přes noc se nechali upéct 50 vánoček, 80 koláčků pro denní služby a přibalili obrovský koláč s věnováním od pekaře.

V Krajské nemocnici Liberec se děkovalo hned na několika covidových jednotkách. Nezapomnělo se  ani na vytížené laboranty z oddělení diagnostiky.

 „Nemáte to vůbec lehké, vážíme si vás, děkujeme, to vám vzkazují řidičky, řidiči a ostatní kolegové z dopravního podniku," zaznělo právem a mnohokrát k viditelně unaveným zdravotníkům KNL z úst zaměstnanců DPMLJ. Vážíme si práce všech zdravotníků! Hodně štěstí.

 


Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...