Drahobejlova 6/2215,

190 00 Praha 9

+420 266 313 975
sdp-cr@sdp-cr.cz

Den otevřených dveří DPmHK

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. pořádá u příležitosti 95. výročí založení městské hromadné dopravy v Hradci Králové „DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ DP 2023“ a otevírá po pěti letech opět svoji bránu veřejnosti.

 

Srdečně zveme Vás, zaměstnance současné i bývalé (a možná i budoucí), Vaše rodinné příslušníky, všechny naše příznivce, fanoušky a milovníky historie i současnosti veřejné dopravy a celou širokou veřejnost. Rádi přivítáme naše obchodní partnery i odborníky na dopravu.

Akce připomene nejen ekonomický, stavební  či technický rozvoj za 95 let, ale i generace lidí, kteří se na provozu městské veřejné dopravy v Hradci Králové podílely.

Na organizaci letošního Dne otevřených dveří bude spolupracovat také Ministerstvo pro místní rozvoj, které si klade za cíl představit téma „Kde fondy EU pomáhají“. Právě v hradeckém DP byla totiž realizována celá řada úspěšných projektů. V rámci této komunikace pomůže zajistit zejména bohatý doprovodný program určený pro širokou veřejnost všech věkových kategorií.

Více informací najdete na stránkách DPmHK.

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...