Drahobejlova 6/2215,

190 00 Praha 9

+420 266 313 975
sdp-cr@sdp-cr.cz

Aktuality

Budějovický DP usnadňuje registraci i dopravu na očkování

Očkovací centrum v Českých Budějovicích je v tuto chvíli otevřeno pro občany nad 70 let věku. Jejich registraci lze provést i osobně v kancelářích DPMCB v OC Mercury a v IGY centru a na dalších třech místech v Českých Budějovicích.

Zobrazit více ...
První pražská pravidelná trolejbusová linka Palmovka – Miškovice má zelenou

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) může začít s první etapou stavebních prací na elektrifikaci autobusové linky č. 140, získal totiž pro ni pravomocné stavební povolení.

Zobrazit více ...
Zaměstnanci DPMB se budou na covid-19 testovat v pivní šalině

Zaměstnanci Dopravního podniku města Brna se budou testovat na covid-19 přímo v areálech podniku. Testovací místo dopravce zvolil netradičně, ale stylově, využije pro něj i pivní tramvaj ŠalinaPub, která bude přejíždět mezi areály.

Zobrazit více ...
Od čtvrtka do MHD pouze s respirátorem, nanorouškou nebo dvěma chirurgickými rouškami

Ministerstvo zdravotnictví ČR (MZ ČR) v reakci na nepříznivý vývoj epidemie Covid-19 přichází s mimořádným protiepidemickým opatřením, které od čtvrtka 25. února 2021 nařizuje použití respirátoru při cestě MHD, a to včetně zastávek a nástupišť.

Zobrazit více ...
DPP chystá novou tramvajovou trať Modřany

Tramvajová síť v Praze se v dohledné době prodlouží o další necelé dva kilometry. Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) totiž pro tramvajovou trať Modřany – Libuš získal pravomocné stavební povolení.

Zobrazit více ...
Nehodovost s účastí vozů DPMB loni klesla

Počet nehod s účastí vozů DPMB loni výrazně klesl. Vozy dopravního podniku a jejich řidiči během roku figurovali u 627 nehod, což je o čtvrtinu méně než v roce 2019. Největší podíl na poklesu má nižší provoz v ulicích města Brna způsobený...

Zobrazit více ...
Zaměstnanci DPMB dostali nové uniformy

Dopravní podnik města Brna daroval na charitu bundy, které zaměstnanci vrátili při výměně uniforem za nové. Celkem 168 kusů převzala dnes od podniku brněnská primátorka Markéta Vaňková, která je předsedkyní správní rady Sociálního nadačního fondu města...

Zobrazit více ...
Dopraváci v Brně pomohli dětské nemocnici
Dopraváci v Brně pomohli dětské nemocnici

V pátek v brněnském dopravním podniku uzavřeli sbírku dětských pyžam pro Dětskou nemocnici

Zobrazit více ...
40 nových obousměrných tramvají

Dopravní podnik města Brna pořídí až 40 nových obousměrných tramvají

Zobrazit více ...

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...