Drahobejlova 6/2215,

190 00 Praha 9

+420 266 313 975
sdp-cr@sdp-cr.cz

Aktuality

BUS SALON S VÁCLAVEM KOPTOU

LETADLOVÝ NÁLET NA VAŠKŮV AUTOBUS V MLADÉ BOLESLAVI

Zobrazit více ...
Nákup trolejbusů Škoda 25Tr z Brna

Vozidlový park Dopravního podnik města Ústí nad Labem posílí 9ks trolejbusů Škoda 25 Tr. ,,Dopravní podnik města Ústí nad Labem (DPmÚL) uspěl v nabídkovém řízení, které vyhlásil Dopravní podnik města Brna na prodej 9 ks trolejbusů Škoda 25Tr...

Zobrazit více ...
DPO nabízí žákům budoucnost. Nový studijní středoškolský obor na míru přináší jistotu i možnost růstu

Mechanik elektrotechnik, to je název nového oboru pro studenty, kteří chtějí v budoucnu pracovat v Dopravním podniku Ostrava (DPO). Nové zaměření vzniklo na Střední škole technické a dopravní v Ostravě-Vítkovicích.

Zobrazit více ...
První tramvaj Škoda 39T ukončila v Ostravě zkušební provoz

20 tisíc kilometrů bez cestujících, dalších 20 tisíc s nimi. Nová ostravská tramvaj Škoda 39T v neděli v noci úspěšně ukončila svůj zkušební provoz.

Zobrazit více ...
Dopravní podnik města Brna bude měsíc testovat elektrobus

Až do začátku března bude cestující po Brně vozit elektrobus SOR NS 12 electric. Dopravní podnik města Brna si jej od výrobce zapůjčil k otestování. Nasadí jej primárně na linky 32, 37 a 67, dobíjet se a nocovat bude ve vozovně Komín. Poprvé vyjede dnes..

Zobrazit více ...
Dopravní podniky i letos podpoří kampaň Suchej únor

Sdružení dopravních podniků ČR (SDP ČR) i v tomto roce podpoří tradiční zdravotně osvětovou kampaň Suchej únor. Do akce, která se letos koná již podesáté, se zapojí osm českých dopravních podniků.

Zobrazit více ...
Trolejbusová linka na Letiště Praha má zelenou, DPP na ni získal pravomocné společné povolení

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) získal pravomocné společné povolení stavebního záměru elektrifikace autobusové linky č. 119 Nádraží Veleslavín – Letiště Praha. Na zhotovitele stavby infrastruktury nyní DPP připravuje veřejnou zakázku, kterou vyhlásí...

Zobrazit více ...
V Otrokovicích se prodlouží trolejové vedení, tím se zvýší ekologičnost MHD

Téměř kilometrový úsek nového trolejového vedení přibude do konce dubna v Otrokovicích. Vytvoří se tak podmínky, aby mohly jezdit na lince č. 55 až na obratiště Štěrkoviště místo autobusů bateriové trolejbusy.

Zobrazit více ...
Nová tramvaj EVO1/o v Olomouci

Ve čtvrtek 20. ledna byla do Olomouce přivezena nová tramvaj EVO1/o s evidenčním číslem 124. Do olomouckých ulic vyrazí vůz v druhé polovině února a cestující ho budou moci potkat na všech linkách.

Zobrazit více ...

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...