Drahobejlova 6/2215,

190 00 Praha 9

+420 266 313 975
sdp-cr@sdp-cr.cz

Aktuality

Kampaň „Neskákej mi pod kola!“ se ve čtvrtém ročníku zaměří na bezpečné chování cestujících během jízdy v dopravních prostředcích

Bezpečnostní kampaň „Neskákej mi pod kola!“ v těchto dnech vstupuje do čtvrtého ročníku. Za největší úspěch kampaně za uplynulé dva roky je nulové skóre v počtu smrtelných nehod tramvají s chodci.

Zobrazit více ...
Pro MHD ve Zlíně a Otrokovicích se využilo přes půl miliardy evropských dotací

Více než půl miliardy korun získala Dopravní společnost Zlín – Otrokovice od roku 2005 z fondů Evropské unie. S využitím těchto prostředků mohlo být mimo jiné pořízeno 44 nových trolejbusů a šest autobusů.

Zobrazit více ...
SDP ČR žádá ministerstvo dopravy o zastavení růstu cen pohonných hmot

SDP ČR se obrátilo na ministra dopravy a žádá ho o zvážení dalších kroků k zastavení růstu cen pohonných hmot. Snahou SDP ČR je zajistit vyrovnané hospodaření dopravních podniků, aniž by došlo k omezení provozu nebo navyšování cen jízdného.

Zobrazit více ...
DPP chystá pro své zaměstnance nové uniformy, na jejich design vyhlásil veřejnou soutěž

DPP plánuje v následujících letech výměnu stávajících stejnokrojů za nové, z moderních funkčních materiálů. Na design uniforem DPP vyhlásil veřejnou soutěž, která bude mít tři kola.

Zobrazit více ...
DPP od této soboty zahájí letošní provoz historických tramvajových linek č. 41 a 42

V sobotu, 26. března 2022, poprvé v letošní sezóně vyjedou do pražských ulic historické tramvajové linky č. 41 a 42. Propojí nejvyhledávanější turistické cíle v centru Prahy na principu hop-on, hop-off.

Zobrazit více ...
Ostrava: Jízdenky místo ve Venuši nově v infocentru Info JIH!!!

Moderní bezbariérové prostředí, vyškolená obsluha a skvělá dostupnost hned vedle frekventované zastávky. Od 25. března přebírá infocentrum Info JIH!!! prodej jízdenek a plně nahrazuje prodejnu v nákupním centru Venuše na ul. Dr. Martínka.

Zobrazit více ...
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice chystá den otevřených dveří

Po covidovém přerušení chce letos DSZO obnovit tradici každoročních dnů otevřených dveří. Jeho uskutečnění plánuje na sobotu 11. června 2022.

Zobrazit více ...

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...