Drahobejlova 6/2215,

190 00 Praha 9

+420 266 313 975
sdp-cr@sdp-cr.cz

Aktuality

Dopravní podnik v Liberci spouští mobilní aplikaci na nákup základní jízdenky MHD

Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou (DPMLJ) rozšiřuje své možnosti prodeje jízdenek MHD. Po SMS jízdence a platbě běžnou platební kartou přichází s další variantou nákupu jízdného - MOBILNÍ APLIKACÍ s názvem „DPMLJ“.

Zobrazit více ...
Dopravní podnik města Brna ve velkém obnovuje vozový park trolejbusů, představil nové vozy Škoda 27Tr

Brno se po osmi letech dočká masivnější obnovy trolejbusového vozového parku. Dopravní podnik města Brna dnes ve vozovně Komín představil prvních třináct trolejbusů Škoda 27Tr, dalších sedm výrobce dodá do konce letošního roku.

Zobrazit více ...
Moderátorka Marika Tošková novým hlasem DPO. Změna po 20 letech

Dopravní podnik Ostrava (DPO) představuje nový hlas, který bude ve vozech ostravské MHD pravidelně doprovázet a informovat cestující o zastávkách a dalších provozních hlášeních. Změna se odehrává po dvaceti letech.

Zobrazit více ...
Jízdenky nakoupíte klidně i ve voze. DPMCB od pondělí zkušebně spustí nový odbavovací systém

Jdete na autobus na poslední chvíli a nestíháte si koupit jízdenku? Od pondělí už takovou situaci vyřešíte jednoduše nákupem jízdenky bezkontaktně platební kartou přímo ve voze.

Zobrazit více ...
Tramvaje na Hlučínské jsou zpět! Skončila modernizace trati i zastávek

O půlnoci ze soboty na neděli 12. 12. 2021 obnovuje Dopravní podnik Ostrava (DPO) provoz po kompletně nové tramvajové trati na ul. Hlučínská v úseku od Sadu Boženy Němcové po křižovatku s ul. Palackého. Na cestující teď čeká tišší a komfortnější jízda.

Zobrazit více ...
Informace z provozu opět přímo na zastávce. V Budějovicích spustí elektronické označníky

V sobotu 11. 12. se rozsvítí elektronické označníky na zastávkách českobudějovické hromadné dopravy. Po odmlce způsobené nutností instalace nových palubních počítačů do vozů tak budou na zastávkách vybavených elektronickým označníkem cestujícím...

Zobrazit více ...
Každý týden ušetřené čtyři dny času. Vánoční dárek cestujícím DPO, který zrychluje spoje v novém jízdním řádu

Celkové zrychlení cestování na linkách Dopravního podniku Ostrava (DPO) nově umožňuje zvyšování počtu zastávek na znamení, rozšiřování úseků, kde mohou tramvaje jezdit až 80 km v hodině a nové výhybky, které dovolují průjezd až 40km rychlostí.

Zobrazit více ...
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. má 81 % očkovaných zaměstnanců proti onemocnění Covid - 19

Dopravní podnik města Ústí nad Labem se připojil ke kampani „Udělej tečku za koronavirem“ a celkem 402 zaměstnanců Dopravního podniku města Ústí nad Labem z celkového počtu 496 absolvovalo očkování proti onemocnění Covid-19.

Zobrazit více ...

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...