Drahobejlova 6/2215,

190 00 Praha 9

+420 266 313 975
sdp-cr@sdp-cr.cz

Aktuality

Prodloužit kupón na MHD je snadné, opomenutí může přinést komplikace

Do vozů budějovické MHD se s rozvolňováním protiepidemických opatření vrací cestující včetně seniorů, řada z nich si ale zapomíná prodloužit časovou předplatní jízdenku. To pak zjišťují až při přepravní kontrole ve voze. Osoby nad 65 let si přitom ...

Zobrazit více ...
Vary Virtual. Revoluční aplikace nahradí plastovou Karlovarskou kartu

S naprostou novinkou, která usnadní život nejen cestujícím v městské hromadné dopravě, ale i turistům, řidičům automobilů a dalším návštěvníkům krajského města přichází Dopravní podnik Karlovy Vary (DPKV). Jmenuje se jednoduše: Vary Virtual.

Zobrazit více ...
Jízdenky / vstupenky na zážitkovou turistiku v Praze

Dobrá zpráva pro fanoušky MHD. Pražský dopravní podnik začal na svém Fanshopu prodávat vstupenky/jízdenky na oblíbenou zážitkovou turistiku. Tak letos na jaře oslavila 10 let od svého zahájení, bohužel kvůli pandemii Covid 19 pouze on-line.

Zobrazit více ...
Jihlavský velký návrat

Na neděli 30. května pro jihlavský dopravní podnik společně s Městem Jihlava a Občanským sdružením za záchranu historických trolejbusů a autobusů, připravil akci "Velký návrat do MHD". Největším lákadlem je možnost projet se po Jihlavě v historických...

Zobrazit více ...
Loď Arnošt z Pardubic v sobotu 22. května vyplouvá do další letní sezóny

V sobotu 22. května 2021 zahajuje restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic pravidelné plavby podle letního jízdního řádu. Zahájení sezóny je, z důvodu opatření v souvislosti s covid-19, o více než měsíc posunuté.

Zobrazit více ...
Květinový květen

Tradiční květinový den se kvůli pandemii i letos posouvá na září. Po celý květen je ale možné pomoci zakoupením e-kytičky za DMS.

Zobrazit více ...
50 let za volantem autobusu. Dopravní podnik města Brna ocenil řidiče, kteří dohromady najeli 5 miliónů kilometrů

Edvard Křenek a Jaroslav Hanych vozí ulicemi Brna cestující dlouhých 50 let. Vedení Dopravního podniku města Brna jim dnes za jejich práci poděkovalo a předalo ocenění. Oba řidiči se shodují, že nejdůležitější je pro řidiče v dnešní době trpělivost...

Zobrazit více ...
Den matek jinak – zaměstnanci DPMB sbírkou podpořili Magdalenium, které pomáhá obětem domácího násilí

Zaměstnanci Dopravního podniku města Brna pojali oslavu svátku matek netradičně. Pro maminky s dětmi, které se staly oběťmi domácího násilí, uspořádali sbírku přímo na míru a vybrali hotovost i zboží za desítky tisíc korun.

Zobrazit více ...
DPP tuto sobotu opět otevírá Muzeum MHD a pro fanoušky vydává tři nové výroční turistické vizitky

Díky uvolňování protiepidemických opatření Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) po pětiměsíční přestávce tuto sobotu 8. května 2021 opět otevře brány Muzea MHD. Otevřeno bude jako obvykle o víkendech a státních svátcích od 9. do 17. hodiny.

Zobrazit více ...

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...