Drahobejlova 6/2215,

190 00 Praha 9

+420 266 313 975
sdp-cr@sdp-cr.cz

Aktuality

13 % vyloučených cestujících z přepravy. Výsledek noční bezpečnostní akce DPO

1 439 zkontrolovaných cestujících v celkem 50 spojích, a z toho 185 vyloučených pasažérů za nedodržování SPP. To jsou výsledky kontrolní bezpečnostní akce asistentů přepravy Dopravního podniku Ostrava a strážníků Městské policie Ostrava.

Zobrazit více ...
DPP dokončil stavbu tramvajové tratě Barrandov – Holyně, od zítřka na ní zahájí pravidelný provoz

Dopravní podnik hl. m. Prahy dokončil výstavbu 1. etapy tramvajové tratě Sídliště Barrandov – Holyně – Slivenec, tj. úseku mezi Barrandovem a Holyní. Stavba trvala 298 dnů.

Zobrazit více ...
Dopravní podnik Karlovy Vary získal prestižní ocenění v soutěži Nej inovátor 5G

Dopravní podnik Karlovy Vary, jeden z členů SDP ČR, zabodoval v soutěži Nej inovátor 5G, která byla zaměřená na podporu malých a středních inovativních podniků.

Zobrazit více ...
Bezbariérová nástupiště, tišší provoz tramvají a zmodernizovaný podchod. V Ostravě začíná rekonstrukce tramvajového mostu

Tramvajová zastávka Dolní v Ostravě Jihu bude nově bezbariérová. Díky modernizaci tramvajového mostu na ul. Plzeňská (přes ul. Ruskou), jejíž investorem je Dopravní podnik Ostrava.

Zobrazit více ...
DPP plánuje nakoupit až 140 hybridních kloubových autobusů, na jejich dodavatele vyhlásil veřejnou zakázku

Dopravní podnik hl. m. Prahy v souladu s dlouhodobou koncepcí obnovy vozového parku autobusů, s národními i evropskými klimatickými závazky plánuje nakoupit až 140 nových hybridních kloubových autobusů.

Zobrazit více ...
V nejdelším tramvajovém tunelu v Česku začali dělníci pokládat koleje. Dovezlo je pět plně naložených kamionů

Stavba tramvajové trati ke Kampusu v Brně jde do finále. Dělníci začali s pokládkou kolejí v tunelu. Na stavbu celé trati bude použito 350.000 kilogramů kolejnic.

Zobrazit více ...
ODISka pro prvňáčky zdarma, díky DPO už popáté

Dopravní podnik Ostrava se i letos rozhodl nabídnout vyřízení ODISky pro prvňáčky zdarma. V rámci kampaně ušetří rodiče celý poplatek za vydání karty.

Zobrazit více ...
Dopravní podnik města Brna naplno rozjíždí bezpečnostní kampaň, dnes v pisárecké vozovně pokřtil „zombie“ tramvaj

Dopravní podnik města Brna představil tramvaj přezdívanou „zombie“, která je symbolem letošní kampaně zaměřené na bezpečnost účastníků provozu ve městě.

Zobrazit více ...
DPO podepsal dlouholetou smlouvu na těžkou údržbu a opravy tramvají se skupinou Škoda Transportation

Od letošního roku až do roku 2026 bude pro Dopravní podnik Ostrava zajišťovat periodickou údržbu a opravy tramvají společnost Škoda Ekova ze skupiny Škoda Transportation.

Zobrazit více ...

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...