10. listopadu 2017
Aktuality

Pozvánka na konferenci Elektrické autobusy VI

Srdečně Vás zveme na již šestý běh tradiční konference Elektrické autobusy pro město VI, která se koná 22. listopadu 2017 na výstavišti Praha-Holešovice, opět jako doprovodný program veletrhu Czechbus 2017.

Konferenci „Elektrické autobusy pro město“ pořádá konzultační firma Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services pod záštitou Sdružení dopravních podniků ČR. Tato konference se od samého začátku vyprofilovala jako v ČR zcela ojedinělá prezentační a vzdělávací akce zaměřená na elektrické autobusy i jako místo vzájemné výměny aktuálních zkušeností mezi profesionály z elektrické osobní dopravy – výrobci elektrobusů a trolejbusů včetně jejich komponent a infrastruktury, jejich provozovateli a uživateli a také zástupci institucí, které rozhodují o financování této dopravy, nebo mají v tomto ohledu aktuální a spolehlivé informace.

I tentokrát se tedy účastníci konference dovědí novinky z technologií pro elektrické autobusy a jejich nabíjecí infrastrukturu a rozmanité provozní zkušenosti z jejich provozu a rovněž aktuální informace ohledně možných zdrojů financování pro elektrické autobusy z oblasti dotací i bankovních nástrojů.

Průběžně aktualizovaný program konference a další podrobné informace najdete zde: http://www.smartcityvpraxi.cz/konference13.php

Těšíme se na Vás!

Partneři: BUSportal CS_Dopravak proelektrotechniky.cz